MŠ Proškovo náměstí 6

Vítejte na stránkách naší mateřské školy, které administrují rodiče ze spolku rodičů -
Klub rodičů Maloměřice, z.s.

Více info - viz sekce " O NÁS"

 

Aktuálně

V pátek 14.10.2016 v 8h proběhne v MŠ vánoční focení dětí. Jako obvykle je možné přivést na focení i sourozence.

V pondělí 17.10.2016 se bude konat první letošní akce pro děti a rodiče - Podzimní tvoření. Letos se paní učitelky rozhodly neomezovat pouze na dýně, ale můžete si donést jakoukoliv podzimní zeleninu, ovoce, kaštany a podobné dekorace, fantazii se meze nekladou ;-) Začátek akce je v 15:15h.

Po loňských zkušenostech bych tentokrát vynechala soutež o jablečnou buchtu (příliš mnoho práce a malá odezva), ale všechny děti (a nejen oni :-)) jistě ocení, pokud k občerstvení donesete jakoukoliv domácí buchtu. Za Klub tradičně nachystám kávu a další nápoje...aneb jak s oblibou říkala předchozí předsedkyně Klubu rodičů - "jaké si to uděláme, takové to budeme mít" :-) Nezapomeňte s sebou vzít pracovní nástroje (nůž, lžíce na vydlabávání apod.) a především dobrou náladu.

 

Děkujeme všem rodičům, kteří včas zaplatili příspěvek do kulturního fondu. Opozdilcům připomínáme, že platba měla být provedena do konce září 2016 (k 30.9. chybí platba za 23dětí).

Chcete-li být zároveň členy našeho spolku, je kromě vyplnění přihlášky (noví členové), také nutné zaplatit členský poplatek 50Kč/rok/člen.

Příspěvek na kulturu pro školní rok 2016/17

Číslo účtu:  2800 241 370 / 2010

Prosíme rodiče všech dětí v MŠ, aby zaplatili příspěvek na kulturní fond, který činí 1000Kč/dítě/rok nejpozději do konce září 2016.

Částku, prosím, zašlete na účet spolku rodičů č. 2800 241 370 / 2010, jako variabilní symbol uveďte variabilní symbol Vašeho dítěte pro školné, do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte.

Platbu je možné rozdělit do dvou splátek - 500Kč za 1.pololetí uhradit v září 2016 a 500Kč za druhé pololetí uhradit v lednu 2017. Pokud máte individuální požadavky nebo dotazy k platbě, obraťte se na hospodáře spolku, příp. nás kontaktujte emailem - rodice.malomerice@seznam.cz.

 


VÝŠI PŘÍSPĚVKU DO KULTURNÍHO FONDU STANOVILO VEDENÍ MŠ NA ZÁKLADĚ SVÝCH PŘEDPOKLADŮ A PLÁNŮ OHLEDNĚ KULTURNÍCH AKCÍ.

Klub rodičů výši příspěvku neurčil, pouze fond spravuje, a to na základě SMLOUVY O SPOLUPRÁCI mezi MŠ a sdružením rodičů.

Dle informací z OŠMT MMB (odboru školství) - FINANCOVÁNÍ KULTURNÍCH AKCÍ není v kompetenci pedagogů, nemohou vybírat hotovost a vydávat účetní doklady.

 

Bankovní účet

Účet našeho spolku je TRANSPARENTNÍ. To znamená, že všechny pohyby na účtu jsou k nahlédnutí kdykoliv zde